Монетизація пільг: що треба знати і коли чекати грошей (Відео)

Повідомляє Патріоти України 16.05.2018 13:23


Фото з мережі Інтернет

Все має виглядати так: пільговик пише заяву в соцслужбі. Гроші автоматично перераховуються на банківську картку. Але це в ідеалі, а насправді, поки що все залишається на рівні розмов.

 

Планували запустити систему вже в травні. Але це відбудеться не скрізь. Бо все будуть вирішувати місцеві керівники. Водночас, перераховувати гроші пільговикам напряму буде вигідніше, аніж перевізникам.

 


І якщо в міських радах бачать світло в кінці тунелю, то от самі пільговики анонсованій монетизації геть не раді. Затверджений урядом соціальний мінімум гарантує лише 30 поїздок на місяць.

 

В деяких містах вирішили не перераховувати гроші пільговикам. А запровадити картки, на яких буде певна кількість поїздок. На цю систему вже переходять Житомир, Вінниця і Тернопіль.

 

Система вже працює із звичайними проїзними та банківськими картками. Скоро працюватиме і з картками пільговиків. Запровадять 30-хвилинну або довшу можливість пересадки в будь-який транспорт без додаткової оплати. Однак, щоб система запрацювала на повну, розрахунки з перевізниками мають відбуватись без затримок.

 

 

Якщо із автобусами, тролейбусами і трамваями все більш-менш зрозуміло, то, як бути із проїздом залізницею. Поки все залишається на рівні ідей, борги соціальних служб перед залізничниками невпинно зростають. А от у житлово-комунальній сфері компенсація пільг готівкою - точно не варіант.

 

Хоч об’єднання співвласників формально не надають комунальних послуг, у нарахуванні внесків пільги вони враховують. А потім місяцями чекають на компенсацію від держави. До сих пір існують просто фантастичні пільги. Наприклад, на встановлення стаціонарного телефону. Плюс пільги для депутатів.

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...