Хто насправді вбиває медицину. На прикладі Підгаєччини

Повідомляє TeNews 16.04.2018 20:23


Фото з мережі Інтернет

Сьогодні активно обговорюється реформа в галузі медицини. Активно звинувачують в знищенні галузі виконувача обов’язків міністра Уляну Супрун. Інші захищають останню та називають інших тих хто медицину знищує. Як завжди нам дають лише теми для активних обговорень «на кухні».

 

Хочеться розказати приклад, який знайомий мені. У знайомого, котрий живе в одному із сіл Підгаєцького району, народилась дитина. Як усім новонародженим, дитині потрібний регулярний медичний огляд. Стурбовані молоді батьки зустрілись з реаліями української держави. Виявляється в селі вже майже рік не працює медичний пункт, і оглядати дитину нема кому. Звернулись в районну лікарню в місті Підгайці, на що отримали відповідь про те, що лікар доїхати не має чим.

 

Доцільно поцікавитись чому саме не працює медичний пункт в даному селі. І саме це мало б зацікавити і місцеву владу, районну владу. Саме приміщення не так давно було відновлене і закуплене нове обладнання.

 

null

 

Чому тоді вже рік часу люди позбавлені конституційного права на медицину? Можливо складно знайти працівника. Але в місті Підгайці вже понад десять років існує медичний коледж, котрий кожного року випускає молодих спеціалістів. Як тоді місцева влада дбає про майбутнє молоді?

 

Одні змушені покидати район, оскільки виховувати та ростити дітей там нема можливості, інші змушені покидати по причині пошуку роботи.

 

Не знаю чи Супрун в цьому винна…

Петро Заставецький

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...