У Тернополі пройшло традиційне світле «Свято сім`ї в очікуванні дитини»

Повідомляє Бізнес Компаньйон Тернопіль 16.04.2018 13:23


Фото з мережі Інтернет

7 квітня християни усього світу відзначали свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, а у Тернополі в цей день традиційно відбувалося «Свято сім`ї в очікуванні дитини». З цієї нагоди міський голова Сергій Надал привітав майбутніх матерів.

 

«Благовіщення – це день торжества життя, особливе свято, адже воно ще раз нагадує усім про важливу роль матері у житті кожної людини. Відзначати у Тернополі «Свято сім’ї в очікуванні дитини» стало доброю традицією, оскільки це нагода усім ще раз задуматись про відповідальність батьків за дітей, привітати матерів та вагітних жінок», - зазначив міський голова.

 

Очільник Тернополя побажав усім тернопільським родинам здоров’я, добробуту, жити і виховувати дітей в любові, а також, щоб під опікою Богородиці родини відчували впевненість та радість від кожного прожитого дня.

 

За словами міського голови, це свято спонукає майбутніх матерів та батьків задуматися про виховання дитини в українському дусі, з повагою до українських християнських традицій.

 

«Свято сім’ї в очікуванні дитини» – це й привід згадати про традиційну українську сім’ю, про батьків. Як вони приймуть у цей світ дитину, на яку дорогу її настановлять. Пригадую цитату Митрополита Андрея Шептицького: «Боже благословення надається тій родині, що виконує свої християнські обов’язки». Пам’ятаємо ці слова Великого Українця. Будьмо ж добрими християнами та патріотами України», - зазначив у своєму виступі Сергій Надал.

 

«Свято сім’ї в очікуванні дитини» відзначається на Благовіщення не випадково. Саме у цей день Ангел сповістив Марії, що вона народить Боже дитя.

 

З ініціативи голови Тернопільської обласної громадської організації «Центр щасливого Батьківства та Материнства» Марії Хомів, керівника проекту ТБФ Карітас «Школа щасливого материнства св. Анни» о. Мартина Хоміва, з благословення владики Василія Семенюка митрополита Тернопільсько-Зборівського, міський голова Сергій Надал затвердив в 2011 році щорічне відзначення в Тернополі в день Благовіщення Пречистої Діви Марії «Свята сім'ї в очікуванні дитини».

 

Цим заходом у місті та області закликають турбуватись про народження і цінність життя дітей, відповідальне батьківство, про щасливі сім’ї, радісне та добре майбутнє, поважати жінку при надії - як ту, котра приносить щастя.

 

Віра Сотник

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...