У Тернополі нетверезий лікар приймав пацієнтів?

Повідомляє Галас 12.03.2018 12:21


Фото з мережі Інтернет

У Тернополі місцева жителька поскаржилася на лікаря, який у нетверезому стані проводив огляд. В кабінеті невропатолога поліклініки №3 під час прийому пацієнтів сидів його колега. Як каже відвідувачка, не надто тверезий.

 

Про це у Фейсбуці в спільноті Тернопільські плітки написала Masha Povroznik.

 

 

“Не думала сюди писати, але вже дуже накипіло. Сьогодні я стикнулась з такою ситуацією. Трохи прихворівши, пішла я в поліклініку #3 нашого м.Тернополя. Правда, в реєстратурі не довелося довго стояти за талончиком, бо не було багато людей. Хоча це і не дивно, тому що було вже ближче до обіду.

 

Взявши талон до сімейного лікаря,  пішла займати чергу.Таки там трохи посиділа, поки дійшла до мене черга. Я заходжу і розказую про свої болячки. Лікарка вислухавши мене, дала направлення до невропатолога. І тут я була в шоці, коли зайшла в кабінет до невропатолога.

 

Щоб ви собі думали. Лікуючий лікар сидів за столом,  так як має бути,а інший лікар, правда не в робочому одязі, сидів на кушетці п’яний, як чіп, і дрімаючи, щось там бубонів. Він або вже здав зміну, або вже когось привітав з наступаючим 8 Березня. І дійшло діло до мого огляду. Лікар, оглянувши мене як будь і вислухавши мої скарги, ще й запитав мене, чого це я до нього прийшла.

 

І тут лікар питає того п’яного, що це за діагноз, якщо болить в певній ділянці тіла. Той п’яний відповів –  і вже моментально мені поставили діагноз, який записали в мою амбулаторну карту і ще й призначили таблетки.

 

Моєму обуренню не було меж!!! Все б нічого, якби лікар обстежив мене як годиться, а тут ще й п’яний лікар поставив мені діагноз, який взагалі мене не оглядав.

 

Постає таке питання, як лікуватися нам, простим людям в поліклініках, де діагноз ставить п’яний лікар???

 

То хоч бери і йди з відеокамерою в ті кабінети, щоб хоч якийсь доказ мати. І якщо поліклініка надає платні послуги для нетернополян, то чому не поставити термінал для оплати цих послуг десь на території поліклініки для людей, щоб не бігати по місту в пошуку оплати. Також ні в одній аптеці поліклініки не має терміналу для безготівкового розрахунку. Я була просто шокована”, – написала жінка.

 

Допис викликав активне обговорення серед інших користувачів.

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...