У Тернополі збудують сучасний мультиспортивний майданчик

Повідомляє Тернополяни 14.11.2017 18:23


Фото з мережі Інтернет

9 листопада на підсумковому засіданні, Номінаційний комітет оголосив переможців конкурсу проектів на «Громадський бюджет». Серед переможців є мультиспортивний майданчик для дітей та молоді «Чемпіон».

 

Суть цього проекту – побудова площадки для активного відпочинку для дітей та молодих людей у спальному районі міста (двір між вул. Лесі Українки та Протасевича). Автор проекту Іван Янюк зазначає, що на місці реалізації проекту раніше вже був спортивний майданчик. Про це згадують старожили довколишніх будинків, проте уже багато років там лише заржавіла сітка та залишки від покриття футбольного поля. Усе це обросло чагарями.

 

Іван Янюк розповідає, що ідея проекту зародилася ще минулоріч, коли у Тернополі відбувся перший такий конкурс. 

 

– Коли ми почали збирати підписи на підтримку проекту – виявилося, що люди із сусідніх будинків вже роки домагалися від різних інстанцій реконструкції цієї площі, проте все марно. Це ще більше нас надихнуло і ми вирішили таки добитися змін. І певні здобутки уже є – ще до завершення конкурсу розпочався демонтаж старої сітки на цій локації. Ми розуміємо, що це зовсім не кінець, а лише початок довгої і напруженої праці із реалізації цього проекту, проте перший крок вже здійснено, тож ми на правильному шляху – підсумував Іван Янюк.

 

Також автор висловлює щиру подяку активістам ГО «Нове Покоління Тернопільщини», активу будинку Протасевича 10-А та усім хто голосував за цей проект.

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...