Багаті і бідні: найбільш благополучні регіони України

Повідомляє Патріоти України 10.09.2017 09:53


Фото з мережі Інтернет

В останні роки західні регіони України стали жити більш благополучно в порівнянні зі східними. Про це в ефірі Обозреватель.LIVE заявила завідуюча відділом досліджень рівня життя населення Інституту демографії та соцдосліджень НАНУ Людмила Черенько. За її словами, до війни в розташованих на сході країни промислових центрах була більш краща ситуація з доходами населення і невисокі масштаби бідності.

 

"Це весь схід - Донецька, Дніпропетровська, в якійсь мірі Харківська, Запорізька та Луганська області", - сказала експерт.

 

Міжнародна фінансова криза 2008-2009 років показав, зазначила Черенько, що бідність має певні географічні риси: "Вона властива більш західним, ніж східним територіям".

 

Демограф справедливості заради уточнила, що благополучні райони є по обидва боки Дніпра: "Наприклад, Луганська область демонструвала гірші показники".

 

 

"Але в цілому, можна говорити про географічні ознаки. В останні роки на наших очах ситуація змінюється - центр благополуччя зміщується на захід", - підкреслила Черенько.

 

"Більшість західних областей демонструють досить низькі масштаби бідності, ближче до київських показників. І навпаки - східні регіони стали показувати більші масштаби бідності", - додала експерт.

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...