П'янка, суперечка і труп на подвір'ї

Повідомляє Бізнес Компаньйон Тернопіль 16.07.2017 20:23


Фото з мережі Інтернет

Через оковиту на Тернопільщині від рук собутильника загинув чоловік 1970 року народження.

 

Нa гарячу лінію пoліції пoступив виклик від жителя смт. Мельниця-Подільська Борщівського району, який повідомив, що в нього на подвір'ї товариш втратив свідомість в ході словесної перепалки і йому необхідна допомога. Коли поліція прибула за вказаною адресою, чоловік вже був мертвий.

 

Оглянувши місце загибелі 47-літнього чоловіка, правоохоронці знайшли докази, які чітко вказують на причасність до вбивства хазяїна будинку,  на подвір'ї якого знайшли закривавлений труп з явними слідами насильницької смерті. Підозрюваний знаходився в стані алкогольного сп'яніння і спочатку просту плутався в свідченнях та розказував страшну історію про падіння товариша. Дещо пізніше, він все ж признався, що побив гостя. Як вияснилось, деякі травми були просто несумісні з життям і стали причиною смерті чоловіка.

 

На даний момент 31-річний вбивця затриманий і відправлений камеру попереднього тримання до суду. Проти нього порушено кримінальну справу за статтею 115 КК України "Навмисне вбивство". Санкція статті передбачає позбавлення волі на срок від 7 до 15 років.

 

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...