Вибори в УАПЦ: В Тернопіль повернеться Бедь, а Мстислава «прилаштували» на Хмельниччині

Повідомляє Репортер 19.06.2017 08:23


Фото з мережі Інтернет

Кадрова ротація відбулася в УАПЦ. 15 червня на зборах Тернопільської єпархії обрали нового єпископа. Духовенство висловило бажання повернути владику Віктора (Бедя) та висвятити його на єпископа вікарного з місцем перебування в Тернополі.

 

Віктора (Бедя) призначили керуючим до Тернополя рішенням Архиєрейського собору УАПЦ 6 грудня 2016 року після того, як відсторонили архиєпископа Мстислава (Гука) за його нічні гуляння зі священиками у барі. Він очолював Тернопільську єпархію до 9 травня, після чого його зняли.

 

«Владика Віктор (Бедь) вмішувався у справи усієї Церкви, за що покараний. Але якщо він покається: напише прохання, що більше того не буде робити…», – прокоментував тоді ситуацію з владикою Митрополит Макарій.

 

Поки у Тернопільській єпархії шукали нового кандидата у єпископи, тимчасово керівництво єпархією взяв на себе особисто владика Макарій.

 

До того ж, 8 червня на засіданні Архиєрейського Собору та Патріаршої Ради архиєпископа Мстислава (Гука) (на фото) призначити настоятелем Богоявленського храму м. Кам’янець-Подільський.

 

Владика Мстислав, до слова, вже служив на Пасху у Кам’янці-Подільському. Також мав служіння на Дніпропетровщині.

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...