Ринки Тернопільщини ретельно перевірять

Повідомляє Депо Хмельницький 18.06.2017 10:23


Фото з мережі Інтернет

Через масові спалахи в Україні ботулізму запроваджують заходи щодо унеможливлення потрапляння на ринки рибної та м'ясної продукції домашнього виготовлення.

 

Доручення щодо вжиття необхідних заходів щодо недопущення поширення ботулізму підписав начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець.

 

Відтак, структурні підрозділи повинні провести перевірку роботи лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на агропродовольчих ринках в частині виконання своїх функцій, в тому числі недопущення до реалізації рибної та м'ясної продукції домашнього виготовлення (втому числі в'яленої), а також зобов'язані інформувати підрозділи Національної поліції щодо наявних місць несанкціонованої торгівлі.

 

Недопускатимуть надання місць для здійснення продажу продуктів харчування домашнього виробництва, або таких, що не пройшли ветеринарно-санітарної експертизи.

 

 

Жителів області просять уникати споживання рибної та м'ясної продукції домашнього приготування а також, продукції, яка не моє відповідних дозвільних документів чи та, яка продається на стихійних ринках.

 

А підприємців та розповсюджувачів рибної і м'ясної продукції домашнього виготовлення (втому числі в'яленої) попередили про заборону торгівлі даними продуктами харчування.

 

Нагадаємо, на Тернопільщині зафіксували цієї весни лептоспіроз.

 

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...