Тернопільські водії маршруток б'ються один з одним за пасажирів

Повідомляє Тернополяни 18.05.2017 19:23


Фото з мережі Інтернет

Тернополяни не перестають скаржитись на якість проїзду у маршрутних таксі міста. Люди нарікають на занедбані автобуси, хамство водіїв та їзду не за графіком. Нерідко водії влаштовують справжні перегони, аби забрати у конкурента, який їде за схожим маршрутом, пасажирів.
 

Про один із таких випадків у спільноті «Бойкот маршруток у Тернополі», що в мережі «ВКонтакте» написав тернополянин Андрій. За словами очевидця, на зупинці залізничного вокзалу Тернополя водії стали ділити між собою пасажирів, застосовуючи фізичну силу.

 

«Став свідком, як водій 16-ої маршрутки хотів влаштувати розбірки з водієм 19 маршрутки. Напевно через те, що він забрав пасажирів із зупинки швидше за нього. Увірвався в салон 19-ки і почав витягувати іншого водія на "розбірки" з кабіни. Прошу покарання цього неадеквата: чоловік років 30-ти, маршрутка номер видно на фото (маршрут №16, ВО 1181 АА)», - пише Андрій.

 

На жаль, такі історії – далеко не рідкість, а скоріше закономірність. Водії за 4 гривні готові усю дорогу кричати на бабусю, яка з важкими сумками добирається з дачі і не має грошей, а щоб ніхто «не проскочив» на задні двері, дозволяють собі приперти людей дверцятами, чи відкривати двері на ходу, наражаючи на небезпеку пасажирів. Ціни ростуть, а якість обслуговування, здається, рухається у протилежному напрямку… На жаль.

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...