Біля Березіля незаконно будують «культурно-мистецький центр»

Повідомляє Репортер 18.05.2017 10:23


Фото з мережі Інтернет

Здійснивши перевірку вихідних даних щодо будівництва культурно-мистецького центру з підземним паркінгом та багатоквартирним житловим будинком за адресою вул. Миру 6, представники громадськості дійшли висновку, що містобудівні умови № 641 від 22.03.2016 р. забудови земельної ділянки надані головним архітектором міста Василем Бесагою незаконно.

 

– Причому, надавались вони з особливим цинізмом, посилаючись на план зонування території міста Тернополя, але саме план зонування і забороняє будівництво житлового будинку на цій території. Ситуація аналогічна із будівництвом готельного комплексу на бульварі С. Петлюри. Це черговий обман громади на догоду приватним інтересам, а яку вигоду отримав із цього міський архітектор, мають встановити компетентні органи, – заявили представники Тернопільського ДемАльянсу.

 

Завдяки незаконному наданню вихідних даних, інвестор уже втягнутий у величезні витрати на розробку проектно-кошторисної документації. На жаль, міське управління держархбудконтролю традиційно не виявивши порушень, зареєструвало декларацію на початок виконання будівельних робіт.

 

Дивує і сама назва об’єкту – культурно-мистецький центр, адже насправді це не що інше як житловий будинок з підземними стоянками автомобілів та приміщенням громадського призначення.

 

А в підсумку Василь Бесага зобов’язав тепер повернути кошти забудовнику за рахунок громади, із санкціями, які передбачені інвестиційною угодою.

 

Такі дії міської влади ще раз доводять, що вона не збирається прислухатись до громади, дотримуватись Законів України чи генерального плану міста, навіть в новій редакції. 

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...