Декому легше вмерти, ніж служити в армії

Повідомляє Тернополяни 17.05.2017 18:53


Фото з мережі Інтернет

14 травня з п’ятого поверху Тернопільського облвійськкомату випав уродженець Тернопільського району. Таким чином чоловік хотів ухилитися від призову до лав ЗС України на строкову військову службу.
 

Про це повідомляє прес-служба Тернопільського військового комісаріату.

 

«У неділю, 14 травня, близько 6-ї години, переслідуючи мету ухилення від призову до лав ЗС України на строкову військову службу, намагаючись самовільно, тобто без дозволу командування і поважних причин залишити межі розташування обласного збірного пункту Тернопільського облвійськкомату, випав з п’ятого поверху будівлі призовник, уродженець Тернопільського району, який висновком військово – лікарської комісії був визнаний придатним до проходження військової служба та згідно рішення призовної комісії призваний до лав Збройних Сил України.

 

У результаті падіння призовник, за попередніми даними медичного закладу, отримав тяжкі тілесні ушкодження. Військовослужбовцями наряду по обласному збірному пункту було надано невідкладну медичну допомогу останньому, здійснено виклик карети швидкої допомоги, якою той був одразу доставлений до реанімаційного відділення Тернопільської Університетської лікарні», - йдеться у повідомленні.

 

Усі деталі події з’ясовуються. За цим фактом військовим комісаром Тернопільського обласного військового комісаріату призначено службове розслідування. Також першочергові слідчі дії проводились працівниками Тернопільського відділу Головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...