Що Прем’єр Гройсман пише про Великі Гаї?

Повідомляє Репортер 17.05.2017 09:53


Фото з мережі Інтернет

В Україні з’явився перший об’єкт будівництва, введений в експлуатацію он-лайн! Це житловий будинок у селі Великі Гаї Тернопільської області. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман.

 

Власник будівництва оформив документи через інтернет без жодного відвідування органів державно-архітектурної інспекції, без черг та зловживань. Обмежені години прийому в установах теж не стали на заваді – декларація про готовність була подана у 23:30!

 

– Містобудівна сфера в Україні потребує подальшої дерегуляції. Ми вже запровадили у березні цього року 6 електронних послуг, що дозволяють як почати, так і завершити будівництво об’єктів І-ІІІ категорії складності он-лайн (https://e-dabi.gov.ua/ або https://poslugy.gov.ua/). Моя мета, щоб за два роки не менше 50% об’єктів починали будівництво та впроваджувалися в експлуатацію он-лайн. Це дуже амбіційний показник, але я впевнений, ми впораємося!, – заявив пан Гройсман.

 

Нагадаємо, нещодавно голова Тернопільської ОДА Степан Барна повідомив про критичну ситуацію, що склалася в роботі Державної архітектурно-будівельної інспекції в Тернопільській області. Неприпустимо, щоб органи державної влади замість допомоги людям – створювали їм штучні перепони. На цьому наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час засідання колегії ОДА.

 

«Динаміка відмов в роботі ДАБІ мешканцям Тернопільщини мене дуже непокоїть. Кількість звернень свідчить про те, що люди готові працювати легально. Водночас кількість відмов, а це близько тисячі за минулий рік, – дає підстави зробити висновок про створення штучних перешкод. Я категорично проти цього! Якщо людина звернулася, і у документах є певні неточності – то їй мають грамотно роз’яснити, дати консультацію так, щоб наступного разу вона отримала необхідні дозволи. Але, якщо людям з районів доводиться їздити по 4-6 і більше разів, то я розцінюю це як саботаж і спробу створити корупційні схеми», – зазначив Степан Барна.

 

Для вирішення цієї проблеми на Тернопільщину особисто приїздив голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев, котрий зробив певні кадрові рокіровки та пообіцяв, що факти, які навів тернопільський губернатор, залишаться в минулому.

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...