Щось незрозуміле коїться з деякими тернопільськими депутатами

Повідомляє Часопис 27.02.2017 07:53


Фото з мережі Інтернет

Останнім часом можна спостерігати дивні речі, які творяться в головах окремих депутатів тернопільської міської ради. То якісь більшості створюють, то не подобається їм регламент міської ради, то шукають якісь ділянки в Генплані, то носять заяви в прокуратуру на ті ЗМІ, котрі дозволяють собі критикувати їхні дії…

 

І це все замість того, щоб займатися своєю роботою. А те, як вони своєю роботою займаються – можна побачити в сесійній залі по кількості тих, хто “не голосував”. Про те, як голосують – питання доволі специфічне, і не будемо знов нагадувати людям ті дивні схвалення, які так страшенно нервують місцевих “законотворців”...

 

Але і це ще не все. Деякі депутати ще мають сміливість вихвалятися своїми сумнівними здобутками. До прикладу, Іван Сороколіт, який одночасно є і директором сумнозвісного КП “Тернопіль Інтеравіа”, вихваляється в соцмережах тим, що Гусятин вже обігнав Тернопіль по кількості встановлених камер з розрахунку на кількість жителів:

 

“Гусятин - лідер серед малих міст Західної України по кількості online-камер! Усього камер централізованої системи селища уже дев'ять! Для маленького містечка це немало. У співвідношенні до кількості жителів, то Гусятин дає фору навіть Тернополю ;) КП Тернопільської міської ради «Тернопіль Інтеравіа» дякує Гусятинська селищна рада Об'єднаної територіальної громади та ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин Тернопільської області за співпрацю!”

 

Це є дуже добре, що депутат дбає про свою малу батьківщину і свою альма-матір, але – яка користь з того тернополянам?

 

Тоді, коли підприємство не може забезпечити нормальну трансляцію сесій Тернопільської міської ради, коли під час перебування Нерукотворного Образу в Катедрі встановлені там камери просто «виснуть», казати, що «…Гусятин дає фору навіть Тернополю» – просто знущання!

 

Крім того, Іван Сороколіт страшенно хотів прозвітувати сам про роботу КП і вимагав зробити це інших директорів. Цікаво, чим так сильно хотів похвалитися хвацький депутат-реформатор?

 

Якщо переглянути фінансову звітність за 9 місяців 2016 року, що була опублікована станом на 1 жовтня, підприємство Івана Сороколіта спромоглося заробити для громади Тернополя аж 83 000 гривень. При такому потужному ресурсі, заробляти менше 10 тисяч гривень на місяць – це серйозні здобутки КП і особисто директора.

 

Але у цьому ж звіті є ще дуже цікава графа, згідно якої за вказаний період «Інші операційні витрати» становили 722 тисячі гривень. Що це за витрати, і куди вони спрямовані – депутат мовчить, хоча такий стан справ з рентабельністю КП попахує сумнівними оборутками.

 

Зараз на перший план в Тернополі вийшло питання Генплану. І разом з цим підняло багато інших питань, пов’язаних з голосуваннями нашого депутата за пепередньої каденції. Не секрет, що раніше всі спірні ділянки отримали позитивне рішення Івана Сороколіта.

 

Варто нагадати, що в той час, коли Іван Сороколіт голосував “За” по всіх питаннях виділення земельних ділянок під забудову, то вірний побратим Роман Навроцький був секретарем земельної комісії. Та вочевидь, голосувавши за роздачу земель парків у попередній каденції ТМР, «чесні» депутати захопилися квартирно-житловим питанням, оновленням і реконструкцією. І чому б це?

 

Днями він опублікував черговий допис на своїй сторінці, де разом з побратимом Романом Навроцьким щиро захоплюється реконструкцією фасадів в російському Калінінграді:

 

 «Супер! Оце я розумію РЕКОНСТРУКЦІЯ ФАСАДІВ! :) Переконаний, що якщо б мешканці тернопільських багатоквартирних будинків дружньо спільно з міськрадою взялись за втілення схожих «реконструкцій», то це б вдалось! Я вже уявляю таку реконструкцію по Лук'яновича, 1, 2, 3, Збаразькій, 14, 27, 31, 35, 37, Лозовецькій, 1, 3, 20, Текстильній, 2, 10, 14, Фабричній, 1, 2, 3, 5, 7, Руставелі, 1, 3, 5! А гуртожитки Текстильника по Злуки взагалі б красенями б виглядали! :)

P.S. Може дійсно кенінгсбергські москалі трохи більші господарники за решту Московію?»

 

 

 

Звичайно, калінінградський фасад досить непоганий, порівняно з совдепівськими хрущовками, але ж і в Тернополі вже будують будинки за непоганими архітектурними рішеннями. Якщо, приміром, будинок на вул.Сахарова, 10 має і не такий помпезний фасад, як калінінградська реконструкція, то це не означає, що варто ставити наших місцевих будівельників нижче російських.

 

А можливо, хлопці в захваті від Росії загалом? То це вже створює прецедент, який можуть використати вороги в гібридній інформаційній війні.

 

Хоча, чомусь найбільш ймовірною є версія про те, що захоплення оновленням фасадів лежить виключно в квартирній площині...

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...