Тернопільський свободівець вважає, що поліцейські «насиджують собі геморой»

Повідомляє Тернополяни 17.02.2017 17:53


Фото з мережі Інтернет

Депутат Тернопільської обласної ради Олександр Башта мав прикрий інцидент біля будинку, де базується патрульна поліція Тернополя.
 

Місця парковки інвалідів були закидані снігом, а от відгорнути завали не зголосився жоден поліціянт.

 

«Сьогодні намагався потрапити до управління патрульної поліції Тернополя, - написав на своїй сторінці у Фейсбуці Олександр Башта. - І хоч я пересуваюсь на візку, і мене називають інвалідом, звісно що сподівався це зробити без жодних перешкод і проблем.

 

Але ! як завжди, лише одне але ....

 

В управлінні нашої славної патрульної поліції, де служать більше двох сотень здорових хлопців та дівчат не знайшлось жодного, хто б прибрав кучугури снігу на місці парковки для автомобілів інвалідів.

 

Черговий на КПП на моє зауваження з гордістю в голосі сказав, що «це мають робити комунальники». Таку саму думку «провини комунальників» висловив і зам. нач. упр., який вийшов до мене. Начальника управління не місці не було, тому його думку з цього приводу озвучити не можу.

 

Дивно одне, принаймні для мене, колишнього військового, якщо біля центрального входу до управління патрульної поліції місце парковки автомобілів інвалідів які приїхали до управління поліції, чому тоді прибирати сніг мають комунальники ?

 

А двоє чергових на КПП, які годинами насиджують собі геморої на стільчиках, чергуючи цілу добу, могли би заради руханки прибрати сніг з місця парковки.

 

Сумно, що такі ще молоді люди, а вже так бояться попрацювати лопатою для снігу, а їх командирам в голову не приходить віддати наказ прибрати сніг з місця парковки автомобілів інвалідів.

На фото гарний паркан, це саме той паркан, за яким «служать» наші славні поліцейські.»

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...