Чи справді тернопільська влада за вільну пресу

Повідомляє Ровесник 17.02.2017 11:53


Фото Олег Жак

Відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Тернопільською обласною державною адміністрацією та громадською організацією «Тернопільський прес-клуб».

 

Мета співпраці -різнопланова допомога керівникам та працівникам комунальних газет Тернопільської області, які знаходяться в процесі роздержавлення чи лише розпочали самостійну діяльність. Зокрема, у підвищенні професійності та оволодінні сучасними методами журналістики, освоєнні газетного менеджменту тощо.

 

Як ми вже повідомляли, Тернопільський прес-клуб при підтримці “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що здійснюється Інтерньюз в Україні та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), розпочав реалізацію проекту “Комплексна підтримка друкованих ЗМІ різних регіонів України в процесі роздержавлення та налагодження їх самостійної діяльності”. В рамках цього проекту і відбуватиметься спільна діяльність, що буде продовженням минулорічного партнерства у сфері реформування ЗМІ згідно із Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». 

 

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...