Сухий закон по-тернопільськи (Фото)

Повідомляє За Збручем 17.02.2017 08:48


Фото з мережі Інтернет

Ще у вересні минулого року співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області спільно із працівниками Управління СБУ в Тернопільській області вилучили з незаконного обігу  24,2  тис. літрів спирту орієнтовною вартістю 3,3 млн гривень, які перевозились фізичною особою без будь-яких документів.

 

Законодавством передбачено, що виробництво спирту та його реалізацію можуть здійснювати лише державні підприємства, а транспортування здійснюється лише з відома органу державної фіскальної служби та за наявності належним чином оформлених документів на перевезення.

 

Відтак у лютому цього року судом прийнято рішення про спеціальну конфіскацію вказаного спирту у власність держави, повідомляє відділ організації роботи Головного управління ДФС у Тернопільській області.

 

Варто зазначити, що у разі потрапляння цієї партії спирту у підпільне виробництво, його було б достатньо для виготовлення 121 тис. пляшок горілки, при цьому збитки бюджету від несплати акцизного податку склали б понад 2,6 мільйони гривень.

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...