Хто потрапив на тернопільський "стовп ганьби"? (фото)

Повідомляє Тернополяни 17.02.2017 09:53


Фото з мережі Інтернет

Обіцяли – зробили. У Тернополі відновили «стовп ганьби», як який був на Театральному майдані в часи Революції Гідності. Щоправда, зараз це дошка. І розміщена вона вже поблизу Українського дому «Перемога», що в центрі.
 

Нагадаємо, ініціатива належить тернопільським «свободівцям», про що вони неодноразово анонсували під час заходів.

 

- Дуже б хотілося нагадати людям, які забули, хто був на тому стовпі. Ми його зробимо з реальними прізвищами, щоб показати, що сталося з цими людьми після Майдану і, щоб тернополяни побачили, до яких сил ці люди перебралися, – говорив під час останнього злету патріотичної організації «Сокіл» голова Тернопільської обласної організації «Свобода» Володимир Стаюра.

 

І ось, пройшло зовсім мало часу і дошка таки з’явилася. Під написами "Вони зрадили громаду Тернопільщини" та "Вони зрадили Україну" - прізвища відомих тернополян, більшість з яких – колишні регіонали. Серед них – Валентин Хоптян (екс-губернатор, призначений у 2010 екс-президентом Віктором Януковичем. Член Партії регіонів, зміщений з посади після Євромайдану), Володимир Васенда - голова реєстраційної служби Теребовлянського району, член Партії Регіонів, Богдан Яциковський - перший заступник голови Збаразької районної державної адміністрації, Павло Федик – екс-директор ВПУ-4 Тернопіль, Світлана Демчук - заступник голови Шумської райадміністрації ТОО Єдиний центр, Андрій Федун - завідуючий господарством Фонд комунального майна тернопільської районної ради ТОО Партія Регіонів та ще з десяток знаних людей.

 

Тим часом у соцмережах з цього приводу вже жартують, мовляв, із цією акцією трохи запізнилися. Та й прізвища на стовп потрібно би вже вписувати з числа діючих керівників різних рівнів, адже 2013-ий пройшов, а зрадників і зараз не бракує.

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...