ТРЦ «Подоляни» можуть отримати поряд серйозного конкурента

Повідомляє Львів-Тернопіль щоденно 05.02.2017 11:29


Фото з мережі Інтернет

У Тернополі планують відкрити центр кластерного типу. Презентація проекту відбулася у Жешуві, під час 10-го Міжнародного економічного форуму. Центр "Трансімперія" планують облашутавати за адресою Вул.Текстильна 28 (навпроти ТРЦ "Подоляни") на площі понад 14000 метрів.

 

— Ми позиціонуємо його як центр трансприкордонної співпраці з вигідним територіальним розміщенням по відношенню до Європи, який допоможе в налагодженні кращих дружніх та ділових стосунків між підприємцями України та Європи, де будуть, крім торгових та офісних приміщень, конференц-зали,шоу-руки,виставкові зали продукціі зі всіх регіонів Украіни та прикордонних краін,коворкінг-центр та ІТ -кластер,а також ресторани,кафе тощо.
Це буде історико-культурний та діловий центр для бізнесменів, громадськості, відпочинку сімейного типу, молодіжні комунікативні площадки, для тернополян та гостей міста. Це буде центр нового типу, де будуть створенні всі умови для комфортної співпраці, нетворкінгу, оволодіння новими професіями та навичками в бізнесі і в цей час файно провести час у колі друзів та ділових партнерів, повідомив тернопільський бізнесмен Тарас Демкура.

 

Уже підготовлено Грантову програму Польша-Украіна-Білорусь на частину приміщень, де будуть музей ретро-автомобілів, музей першої світової війни, музей украінської культурної спадщини та етнографії, площадки для молодих художників та скульпторів, центр вивчення культур, кухні народів, що проживали на території Галичини. Там будуть проводитися концерти, фестивалі, форуми красоти та стилю, молодіжні вечірки тощо...

 

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...