Сьогодні суд розглядає скаргу тернопільського керівника «Helix» Романа Фелика

Повідомляє Бізнес Компаньйон Тернопіль 12.01.2017 10:53


Фото з мережі Інтернет

Саме на сьогодні, 12 січня 2017 року Апеляційний суд Тернопільської області має розглянути скаргу одного з керівників фінансової піраміди «Helix» Романа Фелика. Його майно рішенням суду було заарештовано. Його скаргу не розглянули раніше, оскільки ні Фелика, ні його адвоката не було в залі суду. Виявилося, що захисник Фелика попросив відкласти розгляд справи, оскільки його адвокат захворів. Суд прийняв рішення призначити розгляд справи на 10.00 годину 12 січня.

 

Нагадаємо, що Апеляційний суд Тернопільської області раніше розглянув скаргу на рішення Тернопільського міськрайонного суду від 4 грудня. Згідно із ним, хмельничанина Дмитра Нагуту, якого підозрюють у шахрайстві та створенні “фінансової піраміди”, взяли під варту. Підозрюваного випустили із СІЗО під заставу у 5 мільйоні гривень.

 

 

Утім, до самого судового розгляду справа не дійшла. Дмитро Нагута не зміг приїхати з Києва до Тернополя. Його захисники повідомили, що учора ввечері він потрапив до лікарні. Надати документальне підтвердження цьому захист Нагути не зміг. Тому колегія суддів вирішила відкласти розгляд скарги та призначити нове засідання на 12.00 годину 17 січня.

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...