Контрабандисти спалили мікроавтобус з сигаретами (Фото)

Повідомляє Антикор 11.01.2017 19:53


Фото з мережі Інтернет

Рятуючись від переслідування прикордонниками, контрабандисти в лісі спалили мікроавтобус з сигаретами. Повідомляє портал «АНТІКОР» з посиланням на ЗМІ.

 

У Волинській області контрабандисти спалили мікроавтобус з сигаретами, товар намагалися нелегально перевезти через кордон. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

 

"Під час патрулювання «зеленої» ділянки кордону прикордонники відділу «Амбуків» Львівського загону виявили на снігу доріжку слідів людей, а потім і сліди від транспортного засобу, що повалив загороджувальний паркан", - йдеться в повідомленні.

 

Контрабандисты в Волынской области сожгли автобус с сигаретами - фото 29236

 

Прикордонний наряд, у взаємодії з військовослужбовцями інших підрозділів, перевірив прилеглу місцевість і організували пошуки можливих порушників. Незабаром прикордонники помітили за 1,5 км від кордону мікроавтобус з невідомими.

 

"Особи, помітивши прикордонний наряд, облили невідомою речовиною і підпалили автомобіль, після чого вдалися до втечі. У спаленому автомобілі Volkswagen були знайдені залишки згорілих сигарет", - повідомили прикордонники.

Зараз правоохоронці шукають втікачів.

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...