На Тернопільщині цукровий завод завдав екологічних збитків на 300 тисяч гривень

Повідомляє Галас 11.01.2017 16:53


Фото з мережі Інтернет

Екологічною інспекцією під час обстеження земельної ділянки зафіксовано засмічення відходами на площі 1,3958 га. 

 

За зверненням мешканців м.Хоростків Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області проведено обстеження земельної ділянки за межами населеного пункту м.Хоростків Гусянського району поряд із територією ТОВ «Інтерформ – Захід», відібрано проби землі на предмет її забруднення та зафіксовано засмічення відходами від виробництва цукру на площі 1,3958 га.

 

За результатами зібраних матеріалів Інспекцією розраховано збитки внаслідок засмічення земельної ділянки на суму 288,839 тис.грн., внаслідок забруднення земельної ділянки на суму 60, 910 тис.грн.

 

«Компанії» ТОВ «Галичина цукор» надіслано припис щодо забезпечення ліквідації відходів від виробництва цукру у термін до 30.01.2017р, повідомляють у прес-службі Державної екологічної інспекції у Тернопільській області.

 

Матеріали перевірки Інспекцією направлено до Хоростківського міського голови для прийняття рішення щодо подальшого поводження з відходами та порушення справи про притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні законодавства про відходи та відшкодуванню заподіяної шкоди.

 

Аналогічний лист також надіслано до постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами Тернопільської обласної державної адміністрації.

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...