Затримали організатора і двох тернопільських аферистів з піраміди «Хелікс»

Повідомляє Тернополяни 03.12.2016 12:23


Фото з мережі Інтернет

Вчора, 2 грудня, СБУ затримало трьох найбільших аферистів фінансової піраміди «Хелікс».

 

Злочин викрито спільно із працівниками СБУ та поліції. Затримано  3 осіб, причетних до шахрайської схеми.

 

Як вдалося з’ясувати з власних джерел, то затриманими виявилися хмельничанин Дмитро Нагута та тернополяни Роман Фелик і Богдан Воронцов. Ці аферисти вже тривалий час дурили сотні, а то і тисячі тернополян. Розміщували рекламні та «джинсові» статті на інтерне-ресурсах про ніби створення їхньою компанією «Хелікс Кепітал» 250 тисяч робочих місць. Щодня підозрювані у злочинах викидали численні дописи у соцмережах про своє розкішне життя, хвалилися відпочинком на дорогих курортах і купляли автомобілі ВІП-класу.

 

Одного з найбільших директорів «Хелікса» Романа Фелика співробітники СБУ затримали у столичному аеропорту, коли той намагався втекти з країни.     

 

На даний час сума матеріальної шкоди, завданої потерпілим незаконними  діями шахраїв, становить 2 млн 700 тисяч грн.

 

На Тернопільщині учасники фінансової піраміди привласнили понад 2,5 млн. грн.

 

 

Тернопільською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ст. 4 ст.190 Кримінального кодексу України, - повідомили у прес-службі прокуратури області. – Йдеться про шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою.

 

Досудовим розслідуванням встановлено, що троє керівників товариства з ознаками фінансової піраміди та «завербовані» ними особи, на території Тернопільської та інших областей України незаконно заволоділи грошовими коштами громадян.

 

Шахраї обіцяли своїм вкладникам захмарні прибутки через інвестування вкладів у групу іноземних інвестиційних компаній, - розповіли у прокуратурі. - Насправді ж товариство не отримало статусу фінансової установи, а тому не мало права здійснювати інвестиційну діяльність на території України.

 

Кошти, отримані обманним шляхом, привласнювались службовими особами  товариства.

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...