Тернополяни, які мають індивідуальне опалення теж платитимуть за тепло

Повідомляє Репортер 12.11.2016 20:10


Фото з мережі Інтернет

Будинкові лічильники тепла встановлять у багатоповерхових будинках Тернополя. На їх придбання та встановлення з міського бюджету цьогоріч виділено 4 млн. грн.

 

– Наша мета – обладнати усі багатоповерхівки Тернополя будинковими лічильниками тепла. За виділені кошти з міського бюджету наразі будуть встановлені лічильники лише у частині будинків міста, які не охоплені програмами, що фінансуються зі Світового банку та ЄБРР, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Монтажні роботи розпочнуться у листопаді, а зараз триває виготовлення проектної документації.

 

У міській раді наголошують, що завдяки лічильникам тепла люди будуть сплачувати лише за фактично спожите тепло, а будь-які втрати тепла від котелень до мереж будинків будуть проблемою виключно «Тернопільміськтеплокомуненерго».

 

– Після встановлення будинкових лічильників тепла оплачувати рахунки також будуть і ті мешканці, які мають індивідуальне опалення. Щоправда, лише за площу спільного користування – сходові клітки, горища та підвали, – додає очільник Тернополя.

 

 

До слова, інвестиційною  програмою  передбачено оснащення приладами комерційного обліку споживання теплової енергії 90 житлових будинків Тернополя.

 

До слова, подібні рішення прийнято і в інших обласних центрах України. Так, наприклад, у Житомирі вже навіть визначити розмір плати. Власникам автономного опалення тепер додатково буде нараховуватися сума за опалення місць загального користування. В середньому – від 1 до 1,8 грн за квадратний метр.

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...