На Бродівській скоро відкриють торгово-офісний центр імені Івана Сороколіта?

Повідомляє Бізнес Компаньйон Тернопіль 17.10.2016 08:50


Фото Бізнес Компаньйон Тернопіль

Темпи і завзяття, з яким підійшли будівельники до реалізацій проекту на вулиці Бродівській в Тернополі змушують ще раз повернутися до проблем забудови Тернополя.

 

Про цей об’єкт вже писали в місцевих ЗМІ, натякаючи на причетність до будівництва торгово-офісного центру депутата міської ради Івана Сороколіта. Мова йшла про те, що якось вже дуже легко і гладко все вийшло і з аукціоном продажі земельної ділянки, і з виготовленням необхідної документації, і з місцем будівництва. Ось так «азартно» торгувалися за земельну ділянку:

 

 

Як відомо, Іван Сороколіт є ярим противником будівництва торговиськ і офісів, про що нераз заявляв і в сесійній залі, і при кожній зручній нагоді. А тут під самими вікнами його громадської приймальні зводять торговий центр, та й ще з невідповідністю до робочого проекту. Річ у тім, що на пречепленій до плотика картинці намальована споруда явно двоповерхова, а насправді – будівельники завершили вже третій поверх і складається враження, що зупинятись на досягнутому не збираються.

 

 

З іншого боку, задня глуха стіна перекрила доступ залишкам світла, яке пробивалось до помешкань в гуртожитку на першому поверсі через дерева в скверику. Якби будівельники дотримались намальованого проекту, то ситуація не була б настільки плачевною. Хіба що планується на стіні вчепити величезний портрет депутата, щоб люди добре знали, хто на окрузі господар.

 

Мешканка першого поверху, яка побоялася називати своє ім’я і прізвище, каже: «Ми і так тут бачимо сонце лише коли сідає. Але хоч тішило, коли до оселі потрапляло світло через наш скверик. Тепер нам світло зовсім перекрили. Може на вищих поверхах то не так помітно, а в нас на першому – темно! Але що тут скажеш? Кому казати? То і так нічого не поможе…»

 

 

Зрештою, і напівпідвальне приміщення, передбачене будівельниками тягне на ще один -1 поверх! Вхід до нього вже почали облаштовувати з вулиці.

 

 

Це лише ті порушення, які видно неозброєним оком. Може варто перевірити детальніше проектну документацію і співставити  цифри в документах і на збудованому об’єкті? Також варто перевірити, чи бува не вносились якісь зміни в початковий затверджений проект…

 

Наш депутат-правдолюб дуже часто проходить повз будівельний майданчик і мав би зауважити «зайвий» третій поверх. Але чомусь вперто не хоче про це говорити. Проте, коли в ЗМІ припустили, що він має певний інтерес в майбутньому комплексі, то Іван Леонідович відразу охрестив журналістів продажними і вчергове заявив, що прекрасно знає, хто хоче зіпсувати його бездоганну репутацію. Але не сказав хто…

 

Він так завжди робить. Так було і на сесії міської ради 19 серпня, коли Іван Сороколіт з кількома колегами кинулись захищати «побратима» Турського і буквально заклювали представників громади Мшанця і майстра-годинникаря з вулиці Шептицького. Останнім часом Іван Сороколіт вже дійшов навіть до ультиматумів та погроз журналістам, які на його думку перекручують факти з розподілом громадського бюджету. І знову стверджував, що тернопільські ЗМІ продажні. Про це він заявив на своїй сторінці в Фейсбук.

 

Так що в цій ситуації є два варіанти пояснення: або Іван Сороколіт насправді такий заклопотаний, що навіть не помітив третього поверху і відхилення від ескізу, або таки в нього є свій інтерес в цьому будівництві.

Перша версія ну вже дуже притягнута за вуха. А от друга – більш ймовірна. За «порішати питання», пану депутату могли пообіцяти торгові площі в майбутньому центрі. А дальше діло техніки: облаштувати магазин на підставну особу і отримувати непогану надбавку до зарплатні. Так само цілком ймовірний варіант, що один поверх можуть відвести під ресторан (можливо саме тому і з’явився третій), чи ще якусь модну харчевню. В цьому Сороколіту може допомогти сестра, яка зараз є власницею кафе «Кафедра», і досвід утримання закладів харчування в неї є. Розвинути сімейний бізнес, поки ще є кому «порішати» — це теж непогана перспектива. Хто знає, як буде далі? А тут така нагода!

Так що гучні нападки на представників ЗМІ виглядають як захисна реакція. Краще було б спокійно прояснити ситуацію стосовно цього будівництва.

 

Як би там не було з іншими фактами боротьби за правду з продажними журналістами, але чомусь ніяк не в’яжеться розрекламована самим депутатом його тверда позиція за дотриманням усіх норм, з будівництвом під вікнами його приймальні. Напевно таки права народна мудрість, що диму без вогню не буває… 

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...