Депутат-свободівець Ігор Турський відбирає чуже майно?

Повідомляє Бізнес Компаньйон Тернопіль 11.08.2016 12:23


Фото t-v.te.ua

Бувають моменти, коли люди починають невірно тлумачити значення якогось слова, і тоді виникають досить неприємні ситуації. До прикладу, один з депутатів міської ради чомусь вважає, що «свобода» — це не лише споконвічне прагнення українців, а й вседозволеність і можливість творити беззаконня через приналежність до владних структур і політичних партій. Інакше як можна пояснити те, що цьому депутату закортіло вижити майстра з ремонту годинників з ласого шматочка землі в центрі Тернополя?

 

Про деталі цього трафунку розповідає сам годинникар Майструк Олег Петрович, який вже майже 20 років разом з батьком веде свій бізнес в кіоску на вулиці Шептицького. Про сумлінне ставлення до свого ремесла свідчать подяки від тернополян і публікації в місцевих ЗМІ. Проте, як стверджує Олег Петрович, останнім часом у них з’явились серйозні проблеми з орендою землі, електропостачанням та багато інших перешкод. Тобто, усіма способами їхній бізнес намагаються вижити з цієї ділянки.

 

 

За словами самого майстра, все це затіяв депутат Тернопільської міської ради Турський. Особисто вони незнайомі, але пан депутат, як виявляється, не гребує ніякими методами — присилає своїх «нукерів», поліцію, натравлює різні служби… Документи на продовження оренди земельної ділянки не потрапляють на розгляд,  про незаконне встановлення кіоску вже відбулось судове засідання, періодично відключають електроенергію. Все в кращих традиціях рейдерства!

 

 

 

 

Варто зауважити, що пана Турського не зупиняє навіть те, що Олег Петрович інвалід третьої групи, утримує двох дітей, іншого заробітку в нього нема, і він не має доступу до державного корита. Навіть місцевого.  

 

 

Але в цієї історії з кіоском ремонту годинників є ще передісторія… Справа в тому, що в 2013 році, коли пан Турський ще був секретарем міської ради, його рідна сестра Наталя Бажанова відхопила ласий шмат землі, якраз поряд з кіоском Олега Майструка на вулиці Шептицького. Детальніше про цей факт писало інтернет-видання За Збручем. Оце так співпало!  

 

 

 

Також нагадаємо, що пан Турський зі своїми родичами недавно фігурував у справі «дерибану» землі у Зборівському районі. Там сімейка претендувала на майже 10 гектарів. Зараз ситуацію вивчають компетентні структури.

 

Звичайно, «звідки ростуть ноги» цих випадків можна пояснити. Утворення територіальних громад призведе до місцевих виборів і тому депутату Турському, як і всім решту, потрібно спішити. Не факт, що вдасться пролізти до ради знову, а це означатиме, що шановного депутата можуть витурити з числа тернопільських «небожителів» і тоді він стане «простим смертним». Така перспектива лякає і заставляє максимально користатись моментом. Тому і гребе під себе зі всіх сил. Причому, вижити майстра-годинникаря з облюбованої земельної ділянки потрібно якомога швидше!

 

Ось така вона, виявляється, свобода від представника «Свободи»!  Невже ця партійна сила так вчить своїх представників поводитись з «простими смертними» і відбирати в них шматок хліба? Можливо, керівництву партії і Олегу Тягнибоку особисто, варто трохи вгамувати апетити своїх членів? Чи простіше саме слово «свобода» трактувати по іншому?

 

Олег Жак 

 

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...