Тернопільські "бізнесмени" з Helix активно "зачищають" свої сторінки і ховаються від вкладників

Повідомляє Файне місто 08.06.2016 09:23


Ірина Новомлинська рекламує Хелікс. Незабаром їй спалять машину

Тернопільські вкладники інвестиційної компанії “Хелікс”, яка має всі ознаки фінансової піраміди, намагаються забрати свої вклади і засипають повідомленнями керівництво компанії. Окремі тернополяни, які ще вчора активно агітували ставати вкладниками Хеліксу, прибирають всю інформацію про компанію із соціальних мереж.  

 

Керівництво компанії блокує обурених коментаторів та закриває коментарі. Дружині президента групи компаній “Хелікс” — тернопільській співачці Ірині Новомлинській, яка рекламувала Хелікс, спалили новеньку машину, втім, за цим фактом навіть не порушують кримінальне провадження, адже подружжя стверджує: це був не підпал, а коротке замикання.

 

Що ж насправді відбувається з інвестиційною компапанією (чи то фінансовою пірамідою) Хелікс?

 

В офіційних повідомленнях йдеться:

 

— С 10 мая 2016 г. по 25 мая 2016 г. все инвестиционные пакеты компании «HELIX Capital Investment LTD», «тело» которых не отработало 5 месяцев (по количеству оставшихся выплат), будут автоматически переведены в акции Международного акционерного общества HELIX Global. С 1 июня 2016 г. выплаты дивидендов по акциям HELIX Global будут осуществляться структурировано, в определенные даты – нечетные числа каждого месяца.

 

Дату, коли переведуться пакети і з’явиться можливість зняти готівку, переносили кілька разів. Уже сьогодні 4 червня, втім, акції чвстини вкладників досі не переведені. Люди “бомблять” коментарями директорів компанії.

 

24

 

Засновник Хеліксу Дмитро Нагута закрив свою сторінку від коментарів взагалі, натомість, ввівши його ім’я в пошуковику, можна натрапити на десятки матеріалів типу “Остерігайтесь, шахрай Дмитро Нагута”.

 

Тернопільські вкладники “Хелікс”, а це часто зірки місцевого розливу, зі сторінок у соцмережах прибирають всю агітацію, яка стосувалась фінансової піраміди.  Так, деякі тернопільскі представники Хеліксу та чимало інших вже очистили свої сторінки. Чи зняли вони свої гроші і тепер вмивають руки, чи кинули і їх — поки невідомо. Однак агітація “свідків” Хеліксу припинена.

 

Сам же Дмитро Нагута визнає, що в коммпанії складнощі, втім, закликає не питати, що правильно, а що ні, вважає, що життя це експеримент.


1

На фото команда тернопільских музикантів та ведучих традиційно під хештегом #благодаряхелікс Сьогодні їхні сторінки вже без таких фото.

67655

2

 

Cпалені машини і кримінальні провадження

 

Більшість вкладників почали вмивати руки після святкування Дня народження в Дубаї.  Обурені вкладники, які не рідко продавали машини і квартири, не змогли забрати своїх вкладень.  Через деякий час в тернопільської співачки Ірини Новомлинської спалили автомобіль «Нісан Джук».

 

Вогонь заподіяв збитки на півмільйона гривень, повідомляють Тернополяни. Як вдалося довідатися, офіційна причина – коротке замикання. Джерела “Тернополян” запевняють, що насправді – це підпал. Таким чином обдурені вкладники фінансової піраміди «Хелікс» захотіли помститися одному з президентів чи то директорів структури, чоловікові Ірини Новомлинської Роману Фелику.

 

“4 травня о 05:10 год надійшло повідомлення від чергового ГУДСНС про те, що по проспекті Степана Бандери 106, у м. Тернопіль горить автомобіль «Нісан». Виїздом на місце події встановлено, що у період часу з 02:00 по 04:30 год. шляхом підпалу пошкодили автомобіль «Нісан». Розмір збитків становить 500 000 грн. На місці події проводилося фотографування, вилучень фрагментів пластикової пляшки, сліди горіння, частини електропроводки автомобіля”

 

Найцікавіше, що сам підпал співпав з падінням фінансової піраміди «Хелікс». Сам Роман запевняє, що автомобіль, який він же подарував дружині як подарунок після погогів, був несправний і там часто замикало живлення. За словами Фелика, новеньке авто зайнялось саме під будинком, експерти вважають інакше.

 

Тим часом Романа Фелика засипають гнівними коментарями.

 

65656124567

Чому все розвалилось?

Будинок, якого нема, сауна, яка не приносить доходу, товариство, яким керують з того світу та парк розваг, де людям не виплачують зарплат — бізнес-проекти, в які вкладають гроші вкладників. Піраміда могла би ще існувати якийсь час за гроші нових вкладників, але…

Як дослідили журналісти ДОБИ, у березні цього року діамантові і смарагдові президенти «Хеліксу» відсвяткували два роки компанії в Дубаї. Готель – Kempinski Palm Jumeirah, вартість одномісного номера біля 400$ за добу.

c3HduHHeov8

Роман Фелик

 

Відпочивало на Дні народження близько 60 «хелікс-президентів» протягом 5 днів. Піснями вітав гурт «Потап і Настя». За відкритими даними івент-агенств,  ціни дуету коливаються від 20 до 30 тис. дол. за корпоратив.

 

Саме в цей час надприбудковий холдинг дає збій. Інвестори починають відчувати проблеми з виведенням своїх чесно обіцяних відсотків за вклади.

 

Поки готувалася грандіозна вечірка в Дубаях, 11 березня Кабінет Міністрів України схвалює законопроект «Про заборону фінансових пірамід в Україні». Максимальне покарання – за створення пірамід групою осіб в особливо великих розмірах передбачається позбавленням волі до восьми років з конфіскацією майна.

 

Безумовно, що таку міну сповільненої дії  Дмитро Нагута і Ко не змогли пропустити повз увагу. Вони заявляють, що їздили в Кіпр створювати нову акціонерну компанію «Хелікс Ґлобал». Причина, – начебто, необхідність для виходу на міжнародні фондові ринки.

 

– Я вообще не знаю, откуда пошла эта мысль, что в компании какие-то перемены и это всё очень плохо. (…) Мы проходим новый этап, мы становимся лучше, – говорить Дмитро Нагута (відео, розміщене на профілі Дмитра Нагути в ютубі 17.05.2016 р.).

 

Співучасник піраміди, тернополянин Роман Фелик, під час онлайн-вебінару 20 травня був ще відвертіший. Однак, він не підтверджував свої слова жодними документами і заодно заплутувався, за законами яких країн «Хелікс» є легальною компанією.

 

– До недавно компания работала с инвестиционными пакетами. Инвестиционные пакеты позволяли нам работать легально во всём мире, но была британская регистрация и до недавно сама лицензия британской инвестиционной деятельности не имела силу во всех странах. Недавно там изменились чуть законы и, чтобы нам работать с инвестиционными пакетами, нам надо открывать такие же лицензии во всех странах, – говорив Роман Фелик учасникам вебінару.

 

Він добавив, що з «Хеліксом» в багатьох країнах не хотіли мати справи державні служби. Нібито в зарубіжних реєстраторів виникали сумніви у документації «Хеліксу» через її… відсутність, — пише ДОБА.

 

В матеріалі йдеться, що за даними фінансової піраміди, інвесторами «Хеліксу» стали понад 240 000 людей. Разом з тим, в рекламних матеріалах інет-ЗМІ  йшла мова про те, що лише в Україні «Хелікс» створив 230 000 робочих місць. 10 000, очевидно, становлять вкладники з інших країн.

 

Загалом, весь бізнес-план Дмитра Нагути разом з вкладами громадян України досяг мільярдного рівня.

 

Зараз керівництво компанії не приховує, що виводить гроші в офшори, а також — в Росію.

 

43 Responses to Вкладники Хеліксу “бомблять” керівництво компанії, яке зачищає сторінки. Фото

 

 1. Петро коментує:

  Шановні читачі і так звані вкладники. Доводжу до вашого відому:-
  Нагута Д. та такий собі Бованько Л. Це професійні шахраї, які ще з середини 2000 років живуть за рахунок різних шахрайських схем.Хто памятає “МММ” у 2011-2012 рр., так от вони до цього також доклали свої руки.дтвно що вони ще не сидять, вже би мали. Крім того хочу звернутись до всіх обманутих людей, зараз збирається певна нрупа людей, які будуть добиватись повернення своїх коштів. Отже кому цікаво та хто хоче повернути свої кошти приєднуйтесь. Всі контакти через –zoreslav.savchyn@rambler.ru

  • Роман коментує:

   А я між іншим заробив на Хеліксі. І ні до кого не маю жодних претензій, адже не перший раз беру участь в подібних проектах – всі пам”ятають Меркурій тощо. Прекрасно розумів, на що підписуюсь, і до відома авторів статті – нема в нашому житті гарантій! Чому не напишете статтю про банк Хрещатик чи один з подібних? Про офшори влади? Дійсно – статейка ресурсу місцевого розливу. Ще й з неправдивою інформацією – помилки в суммах, твердження неправдиві. Хелікс і далі платить, просто менший відсоток. Недалі як вчора виводив євро. То чого кричати – ошукали? Багато хто і заробив, і то добряче. Приймали рішення вкладати гроші чи ні люди, що допускають ризик у своєму житті.

   • Сергій коментує:

    бла бла бла. А ті, хто заробляв два роки, їх теж обдурили? То де ж? Своєчасно, нормально виплачувались, то кого обдурили?

   • Катя коментує:

    Я також заробила і продовжую заробляти. То хто ж кого ошукує я хочу спитати? Автор статті сам пишу, що ще не всім виплатились, та так воно і є, компанія сама про це говорила, інформацію надають вчасно. Поступово всім переводять. то до кого і які питання?

 2. Петро коментує:

  Цей світ не без лохів. Це про тих 230-240К людей. Життя піраміди 1-2 роки максимум, тому заробили ті, хто вложився на початку, всі інші – дурні, які повелися на безкоштовний сир з мишоловки…

  • Катя коментує:

   Ага, то компанія (не піраміда, доречі, будьте корректні), яка відкриває офіси, відкриває нові бізнесі и т.д. вже віджила? То саме так компанія себе веде по вашому, так?

   • Пруф? коментує:

    Що саме ваша “компанія” відкрила, крім пабліків з картинками дорогих машин/яхт/будинків/ тощо? Можете зразу скани документів кидати, пусту писанину навіть читати не буду.

    • Женя коментує:

     А кто ты такой вообще, чтоб тебе сканы документов сюда кидать?

     • Артур коментує:

      Тоюто ти навіть не знаєш, як та із чим компанія працює, проте намагаєшся тут когось осудити? Давай чесно – тобі мабуть років 10-11? Це б все пояснило.

 3. Сергій коментує:

  Ой яка ж жальогідна “заказуха”… “акції чвстини вкладників досі не переведені”. Тобто частині вже переведи, а частині покищо ні? Це свідчить про те, що компанія поступово всім виплачує. У вас там редактор перевіряє таку заказуху чи ви так, відразу в тираж?

  • Пруф? коментує:

   Яку юридичну силу має ваша “акція”? Документів по капіталу так ніхто і не бачив. Цитатки, блаблабла, лакшері-фоточки, знову цитатки і нічого більше.

   • Женя коментує:

    Ох та что ж такое. Еще раз – кто ты такой, чтоб тебе что-то показывать?
    Фоточки, цитаты, все такое и больше ничего? Ох ты что, серьезно? Ну давай, попробуй меня убедить, что мне два года цитатами да фоточками платят, я посмотрю.

    • Пруфов нету коментує:

     Да что ты тут раскукарекался, ну радуйся, что нажился на лохах, которые сейчас не могут даже свой вклад отбить и что дальше? Любой адекватный человек, перед тем как куда-то вкладывать деньги должен ознакомится с документами компании, с её финансовой активностью и т.д. Или не зазывайте в скам, или рисуйте документы. Всё, вопросов нет, клоун?

     • Женя коментує:

      Ну да, ты наверное только петушиный и понимаешь. Но все-же попробую тебе растолковать – нажился? Я вовсе не лидер и не бриллиант, так на ком же лично я нажился?
      Ах да, и еще момент – я то перед тем, как работать с хеликс с документами ознакомился. Но ты, судя по всему, даже и не пытался, если сейчас начал говорить, а вернее кукарекать, чтоб тебе тут кто-то что-то предоставлял.

 4. Катя коментує:

  Тут вже згадували і дійсно чого ж про банки не пишуть? От нещодавно ще один лопнув, хоча всім відомо що та як, що не на рівному місці. Начебто сумнівна компанія? Ага, а банки ні?
  Тут все цілком зрозуміло куди йдуть гроші, є люди, які працюють с хелікс не один місяць. Зараз читаю що начебто закрилась компанія, проте мені все перевели, знаю іншим також, то в чому проблема? Що тут людям хочуть донести, га?

 5. Сергій коментує:

  І ще одне – ви в статті піарите іншу статтю, під якою мабуть сотня, не менше, троллів, поливають жінку брудом.
  То в мене питання – у вас там як, чловоіки в редакції працюють? Про людьську гідність може хай статті почитають, бо це вже просто нижче плінтусу. Все з вами ясно.

  • Пруф? коментує:

   І чо? Ви зациклились на тролях, стараючись, перевести фокус уваги на іншу тему. Якщо це всі ваші аргументи на захист скаму, то мені вас навіть шкода.

   • Артур коментує:

    По-перше, жалій себе. По-друге перевести фокус звідки? Із самої статті, де автор спирається до якісь побрехенькі про підпал, начебто йому відома інформація, хоча він по суті її приховує? Ви праві, треба на нікчемній якості статті акцентувати увагу.

 6. Женя коментує:

  Ну прикрепили картинки с комментариями, ну? Что там такого страшного? Это те факты, на которые вы основывались, печатая ваше так называемую статью?Вот это “бомбят комментариями”?
  Ну закрытая страница для комментариев у человека, у меня вот тоже. Это тоже основание?
  Это такой детский сад, что просто смешно.

 7. Маша коментує:

  Цікаво, скільки отримує так званий автор статті за подібний, пробачте за мій французький, брєд. 50 грн? L’O’L. Все в Хеліксі виплачується, вчора знімала євро, бо як і обіцяли – нарахували! І 2 роки платили! Я звичайно не з самого початку приєдналась – але встигла вийти в хороший плюс. А вагітну Іру Новомлинську-Фелик обливати брудом – в вас клепка в голові є? Вона ніколи навіть не працювала в компанії, тільки співала – знаю, що має донечку, і чекає на другу дитину. То ж перестаньте гавкати, їй і так стресу досить з тою машиною! Що ви за люди такі! Доречі, в компанії Хелікс Фемілі є хороша біодобавка – Антистрес, бо бачу що всі спокійні, всіх все влаштовує, а в писак – явно нерви не в порядку.

 8. Маша коментує:

  Альо, для тих хто в танку – Хелікс платить і всім все переводить, знімала євро недалі як вчора на genesisexchanger.net – може одиниці аккаунтів не переведені – по технічним причинам, то будь ласка – номер кол-центру
  “Звонки по Украине : 0-800-20-20-10
  Звонки из-за границы: 044-233-70-42
  Почта технической поддержки: support@bluebeard24.com

  Хватить поливати брудом вагітну жінку! Ірина ніколи в компанії навіть не працювала. Зараз чекає другу дитину, наскільки знаю – їй стресу досить! Майте клепку в голові! Чи вам 50 грн заплатили за заказняк і вже мусите погавкати? То в Тернополі так завжди було. Село і люди. Ідіть повчіться заробляти в інтернеті. Може більше толку буде.

  • Каріна коментує:

   в інтернеті заробляють тільки лохи,це по-перше.А по друге,майте клепку в голові ви.Толку з вас точно небуде

   • Маша коментує:

    Каріна, ага, і Ілон Маск по-вашому – лох <img class="emoji" draggable="false" src="https://s.w.org/images/core/emoji/72x72/1f600.png" alt="

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...