Що чекати від гривні

Бізнес Компаньйон

Вітаємо Вас на нашому ресурсі

Бізнесовий журнал для ділових людей. Економічні новини Уктаїни та світу, безкоштовні приватні оголошення, Каталог підприємств, організацій, магазинів та фірм.

Контакти

Ми дамо відповідь на всі запитання перейти »

Вхід для користувачів

Забули пароль?

Реєстрація


Що чекати від гривні

20.02.2014

Повідомляє Тарас Жак


Фото з відкритих джерел

Останнім часом все більше ми задумуємся над ситуацією, яка склалась в Україні. Тепер вже не тільки з політичної точки зору но і з економічної. Політичний криз в країні безпосередньо потягнув за собою і економічні проблеми. Фінансова нестабільність призвела до девальвації гривні, що мало виникнути сомо собою.

 

Для провладного уряду, який розвалив економіку в країні, ситуація з Євромайданом пішла тільки на користь. Тепер є на кого «перевести стрілки» за свої промахи в управлінні країною. Щодо економічної ситуації, яка склалась на даний момент, то вона набагато складніша від політичного кризу, і тут немає нічого дивного. Цього слід було чекати вже давно. Підводячи підсумки за минулий рік ми бачимо, що ріст економіки нульовий, а гривня так обвалилась, що говорити про її майбутнє зараз просто не можливо.

 

Тепер маємо ще однин подарунок — прийнятий в 2014 бюджет з дефіцитом в 8,5 млрд. дол. , зовнішній борг, який перевищує 80% ВВП, і також не забуваємо про великі сплати по кредитним зобов"язанням: більше мільярда в квітні та мільярд в червні поточного року. Щодо російського кредиту. Я к ми можемо спостерігати російський кредит в 15 млрд. дол. став не тільки малодоступним але і не зовсім прозорим. Тепер повилазили всі борги України перед Росією, що і тормозить надання кредиту. Після того як прем"єр міністр Азаров подав у відставку Путін дав задній хід. За його словами Україна отримає кредит після того як сформує новий уряд, а МФ РФ взагалі пропонує прив"язати кредит до старих боргів за наданий газ. І як наслідок, ми отримали замкнуте коло. Доречно сказати, що якщо прем"єром стане хтось із опозиції, то Росія може взагалі передумати на рахунок надання кредиту, що може призвести до ще гіршого погіршення ситуації. Хоча, як бачимо, дальше вже немає куди. 

Переглядів: 881                      Поділитись:

Loading...