Валютний ринок: фокус тижня

Бізнес Компаньйон

Вітаємо Вас на нашому ресурсі

Бізнесовий журнал для ділових людей. Економічні новини Уктаїни та світу, безкоштовні приватні оголошення, Каталог підприємств, організацій, магазинів та фірм.

Контакти

Ми дамо відповідь на всі запитання перейти »

Вхід для користувачів

Забули пароль?

Реєстрація


Валютний ринок: фокус тижня

20.02.2014

Повідомляє Олег Жак


Фото з відкритих джерел

На цьому тижні особливу увагу варто звернути на блоки даних по Великобританії і США.

 

У вівторок будуть опубліковані індекси роздрібних, відпускних і закупівельних цін, а також головний місячний і річний індекс споживчих цін Англії, а в середу будуть оприлюднені показники кількості заяв на отримання допомоги з безробіття, рівень заяв на працевлаштування, рівень безробіття за ILO та протоколи засідання Банку Англії. При змішаних очікуваннях все ж проглядається деяке уповільнення їх зростання, що може, при виправданні прогнозів, сильно вплинути на динаміку національної валюти.

 

З початку місяця спостерігається впевнене зростання курсу фунта проти інших валют і таке уповільнення індексів може досить суттєво здешевити валюту Британії. На динаміку американського долара вплив матимуть індекси цін виробників, а також, в більшій мірі, індекс споживчих цін, публікація якого запланована на початок сесії в четвер.

 

В умовах скорочення програми кількісного пом'якшення, яка на думку багатьох аналітиків, вичерпала свій ресурс позитивного впливу на економіку країни і зараз реальні ризики і витрати перевищують економічні вигоди. Зараз не тільки ФРС повинна боротися за зростання економіки країни, але й інші урядові інститути повинні об'єднається для спільного подолання труднощів. Цілком можливий сценарій, що американський долар зміцниться проти основного конкурента - євровалюти. Що стосується Єврозони, то в четвер будуть опубліковані індекси ділової активності Франції, Німеччини і Єврозони в цілому, що, при підтвердженні оптимістичних очікувань, може надати істотну підтримку єдиній валюті.

 

Оскільки європейський регулятор на даний момент вважає за краще не втручатися і не бачить поки ризиків у розвитку економіки, то цілком можливо, що інвестори будуть більше схиляться в європейську сторону, ніж віддавати перевагу ризиковим американським активам. Завершить тиждень публікація блоку важливих показників Канади. Це роздрібні продажі та індекс споживчих цін, здатні вплинути на динаміку національної валюти.

Переглядів: 800                      Поділитись:

Loading...